تبلیغات در اینترنتclose
بررسی سایت رقبا
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


تعداد بازدید : 115
نویسنده پیام
mojnpco
آفلاینارسال‌ها: 5
عضویت: 9 /11 /1397
بررسی سایت رقبا

بررسی سایت رقبا
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و سایت آنلاین با بررسی سایت رقیب خود می توانید درس های زیادی از سایت رقیب خود بگیرید. طراحی سایت و بررسی سایت رقبا امکان برتر بودن در تجارت آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد و معمولا سایت ها با بررسی سایت رقبا و انجام یک سری کارها در طراحی سایت به دنبال پیشی گرفتن از رقبا خود در زمینه کسب و کار هستند.
خیلی از شرکت ها مرتبا پست و مطلب و خبر منتشر می کنند در صورتی که خیلی از شر کت های مقابل آنها پست کمتری می گذارند ولی با برنامه ریزی و منسجم تر ، البته می توان گفت که همیشه مطلب بیشتر مهم نیست. با تمام این صحبت ها بررسی نشان می دهد سایت هایی که دارای تعداد صفحات بالای سایت بیشتری است از اعتبار بالایی برخوردار است و همیشه حرفی برای گفتن دارند.
تا به اکنون ابزاری که بتواند تعداد مطالب سایت رقیب را اندازه گیری کند به وجود نیامده ،می توان به سراغ سایت رقیب رفت وتعداد مطالب و پست هایشان را محاسبه کرد .معمولا در کنار هر مطلب تاریخ انتشار ان مطلب درج نیز می شود .با دانستن این موضوع اگر رقبا در روز 2 مطلب انتشار می دهند شما به انتشار 4 مطلب بپردازید که هم زودتر از مطلب رقیب خوانده شود هم پرنگ تر از مطلب رقیب در نگاه مخاطب ظاهر شود افزایش بک لینک ها در طراحی سایت باعث ارتقاء و افزایش رتبه وب سایت شما می شود.
یکی از معیار های محبوبیت سایت و اعتبار آن میزان ترافیک سایت است وابزارهای فراوانی برای بررسی میزان ترافیک سایت وجود دارد. شما می توانید بابررسی میزان ترافیک سایت رقیب به میزان محبوبیت سایت رقیب خود پی ببرید. بررسی اعتبار دامنه سایت رقبا یکی از ابزارهای بررسی قدرت وب سایت عددی که بین صفر تا صد است هر چقدر این عدد به صفر نزدیک باشد سایت از قدرت بالایی برخوردار است.
هزینه طراحی سایت ، سفارش طراحی سایت سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در گوگل آموزش طراحی سایت
یکشنبه 21 بهمن 1397 - 15:34
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
sasany352
آفلاین
ارسال‌ها: 13
عضویت: 18 /8 /1397
تشکر شده: 1
بررسی سایت رقبا
RE : 1
نقل قول از mojnpcoبررسی سایت رقبا
بررسی سایت رقبا
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و سایت آنلاین با بررسی سایت رقیب خود می توانید درس های زیادی از سایت رقیب خود بگیرید. طراحی سایت و بررسی سایت رقبا امکان برتر بودن در تجارت آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد و معمولا سایت ها با بررسی سایت رقبا و انجام یک سری کارها در طراحی سایت به دنبال پیشی گرفتن از رقبا خود در زمینه کسب و کار هستند.بررسی تعداد صفحات سایت رقباخیلی از شرکت ها مرتبا پست و مطلب و خبر منتشر می کنند در صورتی که خیلی از شر کت های مقابل آنها پست کمتری می گذارند ولی با برنامه ریزی و منسجم تر ، البته می توان گفت که همیشه مطلب بیشتر مهم نیست. با تمام این صحبت ها بررسی نشان می دهد سایت هایی که دارای تعداد صفحات بالای سایت بیشتری است از اعتبار بالایی برخوردار است و همیشه حرفی برای گفتن دارند. بررسی تعداد مطالب سایت رقباتا به اکنون ابزاری که بتواند تعداد مطالب سایت رقیب را اندازه گیری کند به وجود نیامده ،می توان به سراغ سایت رقیب رفت وتعداد مطالب و پست هایشان را محاسبه کرد .معمولا در کنار هر مطلب تاریخ انتشار ان مطلب درج نیز می شود .با دانستن این موضوع اگر رقبا در روز 2 مطلب انتشار می دهند شما به انتشار 4 مطلب بپردازید که هم زودتر از مطلب رقیب خوانده شود هم پرنگ تر از مطلب رقیب در نگاه مخاطب ظاهر شود افزایش بک لینک ها در طراحی سایت باعث ارتقاء و افزایش رتبه وب سایت شما می شود.بررسی ترافیک سایت رقبایکی از معیار های محبوبیت سایت و اعتبار آن میزان ترافیک سایت است وابزارهای فراوانی برای بررسی میزان ترافیک سایت وجود دارد. شما می توانید بابررسی میزان ترافیک سایت رقیب به میزان محبوبیت سایت رقیب خود پی ببرید. بررسی اعتبار دامنه سایت رقبا یکی از ابزارهای بررسی قدرت وب سایت عددی که بین صفر تا صد است هر چقدر این عدد به صفر نزدیک باشد سایت از قدرت بالایی برخوردار است.
هزینه طراحی سایت ، سفارش طراحی سایت سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در گوگل آموزش طراحی سایت

س
ایت های مختلف هیچی ندارند!هیچکدوم دانش ادیت ندارند!تنها چندنفری ریختن که مثلا بگن ما ادیتور حرفه ای هستیم اما شاید دو سه تا ادیتور داشتهباشند اما ماشالله اینجا همه ادیتور حرفه ای اند!واسه همینه عاشق جیتی ای 98 شدم هم ادمینهای خوب هم ادیتور های حرفه ای!
راستی یهمرحله درست کردم که میگه رایدر قاتل مادر سی جی بوده و باید اونو بکشیم!!!خخخخ!نمیدونم چجوری آپلودش کنم راهنمایی کنین لطفا


هکر کوچولو
بازی تا قیامت
یکشنبه 21 بهمن 1397 - 18:20
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشتازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !